Due to the ongoing strikes, Air Hollywood is open for scouting by appointment only. Contact us to schedule yours.

AKTUÁLNĚ.CZ — Retro Boeing 747: Gurmánský zážitek na křídlech 70. letRetro Boeing 747: Gurmánský zážitek na křídlech 70. let

By Zuzana Mocková
October 3, 2014

Original Story

Mezi nabídkami leteckých společností se objevil let dnes již zaniklé společnosti Pan Am, který nabízí nadšencům aviatiky i starých časů čtyři hodiny vzpomínek a dobrého jídla.

Los Angeles – Na palubu Pan Am Experience si cestující sice musí zakoupit letenky, jak je tomu u letů zvykem, nově zrekonstruovanýBoeing 747 se ale během své čtyřhodinové cesty ani na vteřinu neodlepí od země. Jedná se totiž pouze o atrakci, která se koná v Air Hollywood vKalifornii.

Milovníci letectví a pamětníci si mohou vybrat mezi letenkami první a druhé třídy, které je vyjdou na více jak šest tisíc korun, levnější varianta stojí o dva tisíce méně. Společnost také požaduje, aby všichni dorazili na palubu letadla vhodně oblečeni, protože celý interiér Boeingu je naprosto věrný 70. létům, stejně tak uniformy letušek a dokonce i druhy podávaného jídla.

“Hosté jsou vítáni v hezkém oblečení, čímž nejsou džíny, tenisky, šortky nebo sandály,” řekl Travel Skills mluvčí společnosti, Rob Shalhoub. Imaginární cesta Boeingu trvá čtyři hodiny a návštěvníci si mohou zakoupit letenky pouze na čtyři exkluzivní lety během následujících třech měsíců.

Tvůrci netradiční atrakce nabízejí na palubě komfort v podobě uvítacího koktejlu, promítání dobového filmu a čtyřchodové večeře podávané na porcelánovém nádobí. Pasažéři ekonomické třídy dostanou naprosto stejné menu, které obsahuje krevety, krabí koktejl, chateaubriand (francouzský hovězí steak, pozn. red.), kuřecí maso a vegetariánské těstoviny, ovšem naservírované na plastovém podnose. K dezertu si pak mohou dát ovoce s různými druhy sýrů a samozřejmě se občerstvit kávou nebo likéry.

  • For Air Hollywood news and special announcements, subscribe to our email newsletter below: